UPOZORNĚNÍ - Na e-shopu sa nachádzajú úpravy v adresárovej štruktúre, děkujeme za pochopení
Chytrý náramek New Direction ND TACKLE SMART BAND B9

Chytrý náramek New Direction ND TACKLE SMART BAND B9

kód tovaru 965460
Pôvodná cena vrátane DPH 53.88 €
Akciová cena bez DPH 41.32 €
Akciová cena vrátane DPH 50.00 €
Dostupnosť skladom

Chytrý náramek B9 slouží k indikaci záběru (vibraceRBG LED dioda) na zápěstí (ruku) ze signalizátoru záběru ND (S9 / S9r) a TH9s (pohybového čidla). Dosah 50 metrů v libovolném terénu. Pomocí tlačítka na chytrém náramku B9 může ovládat zapnout nebo vypnout čelovku H9 pro. Jedinečná inovativní vychytávka z dílny New Direction Tackle pro ostřílené rybáře a fanoušky značky ND.

chytry-naramek-P9 

Vodotěsnost IPX5

Stupeň krytí IPX5 znamená, že je chytrý náramek B9 chráněn proti vodním paprskům ze všech úhlů. Poznámka: Nevkládejte náramek B9 přímo pod vodu.

Propojení  s ostaními produkty ND

Chytrý náramek B9 komunikuje se signalizátory S9 nebo TH9s (pohybovým čidlem) v dosadu 50 metrů v libovolném terénu. V podstatě nemusíte mít zapnutý příposlech S9r pro signalizaci záběru. Signalizaci záběru vám diskrétně zajistí chytrý náramek B9 (vibrace a světelná signalizace)  v barvě dle signalizátoru S9.

Náramkem B9 lze také ovládat ON/OFF čelovku H9 pro.
11_1

Pohodlné nošení

Chytrý náramek B9 je malý a lehký, aby se vešel pohodlně na zápěstí. Pomocí silikonového řemínku jednoduše nastavíte na ruku dle potřeby.chytry-naramek-P9-1

Signalizace

Signalizace na náramku B9 probíhá pomocí vibrací a světelné RGB LED diody přímo na rukuDiskrétní a přitom účinná signalizace ze signalizátorů S9.

Dálkové ovládání

Pomocí tlačítka na náramku B9 může zapnout nebo vypnout čelovku H9 pro.T9-celovka

 Akumulátor

Chytrý náramek  B9 se nabíjí pomocí micro USP kabelu jako mobilní telefon.chytry-naramek-P9-2 Obsah balení:

1 x Chytrý náramek B9

1 x Uživatelský manuál

1x USB kabel

Záruka:

2 roky

Tento web používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Rozumiem