UPOZORNĚNÍ - Na e-shopu sa nachádzajú úpravy v adresárovej štruktúre, děkujeme za pochopení

Sada oken pro bivak Delphin B-3 CLIMA CONTROL

kód tovaru MOSS-436007090
Cena bez DPH 8.93 €
Cena vrátane DPH 10.80 €
Varianta
Bivak Delphin B-3 CLIMA CONTROL
Hrubá podlaha pro bivak Delphin B-3 Clima Control
Přehoz pro bivak Delphin B-3 Clima Control
Sada oken pro bivak Delphin B-3 CLIMA CONTROL
Varianta
Dostupnosť skladom
Najskôr vyberte variantu

Úplně nový bivak kompletně navržený designéry značky Delphin. Díky tomu je bivak promyšlený do nejmenších detailů. Postavený je na odolné garážové konstrukci, která je tvořena až třemi žebry, která jsou mezi sebou vyztužená dalšími prvky konstrukce. To zaručuje výjimečnou stabilitu i během silného větru či bouřky. Také umožňuje lepší využití vnitřního prostoru. Bivak je určen pro komfortní pobyt 2 až 3 osob v závislosti na objemu jejich výbavy. Rozměry jsou: 315x320x170cm.

Díky použití látky nejvyšší jakosti s vodním sloupcem až 10000mm a kompletnímu podlepení švů, je bivak dokonale utěsněný vůči jakémukoliv objemu srážek, které by vás mohly zaskočit.

K bivaku B-3 je navíc možnost dokoupit sady předních plastových překrytí oken, dále je zde možnost zakoupení přehozu, který zvýší tepelný odpor samotného pláště.

To nejdůležitější na konec. Bivak Delphin B-3 disponuje inovativním systémem CLIMA CONTROL, který byl navržený též designérským oddělením značky Delphin. Tento systém je tvořen dvěma větráky na protilehlých stranách (nad vstupními dveřmi a nad zadním oknem). Díky tomuto důmyslnému systému je možné zabezpečit přívod čerstvého vzduchu a odvod použitého v době, kdy není možné větrat bivak pomocí velkých oken. Určitě ho oceníte zejména v noci, kdy výrazně napomáhá snižovat rosení uvnitř bivaku. Celý systém je navíc jednoduše ovladatelný z vnitřku bivaku.

Bivak se prodává bez podlahy. Po celém obvodu má však všitý zip. Je to předpříprava pro podlahu, kterou je možné dokoupit a která zamezí pronikání hmyzu, či hlodavců do bivaku.

Technické parametry:

Venkovní rozměry: 315x320x170cm

Vodní sloupec: 10000mm

Transportní rozměry bivaku: 130x35x35cm

Hmotnost bivaku: 14kg

Transportní rozměry přehozu: 95x23x23cm

Hmotnost přehozu: 6kgTento web používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Rozumiem